• 1401/03/04 - 08:36
  • بازدید: 57
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
بیست و سومین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی

حضور مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی گراش در بیست و سومین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی

بیست و سومین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی ، پانزدهمین جشنواره شهید مطهری و چهارمین جشنواره دانشجویی ایده‌های نوآورانه دانشجویی با محور" آموزش پزشکی درگذر از دوران کرونا، حفظ و ارتقای کیفیت" به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.

 
مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی گراش اظهار داشت: این همایش در تاریخ 28 الی 30 اردیبهشت‌ماه در مرکز همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.
 
روح اله روهنده افزود: همایش کشوری آموزش پزشکی و جشنواره شهید مطهری، مهم‌ترین رویداد آموزش پزشکی کشور است که همه‌ساله جدیدترین نوآوری‌ها در این حوزه توسط دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور ارائه می‌شود.
 
وی خاطرنشان کرد: مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی علوم پزشکی گراش نیز با حضور در این همایش در کنار دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور با ارائه عملکردهایی در حوزه‌های آموزشی و پژوهشی، اقدامات و فعالیت‌های مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی، بسته‌های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی، و فعالیت‌ها و  اقدامات انجام‌گرفته توسط دانشکده‌ در غرفه مجازی این همایش حضوری فعال در این عرصه داشت.
 
مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی بیان داشت: هدف از شرکت در این همایش معرفی توان علمی و اجرایی دانشگاه علوم پزشکی گراش به جامعه دانشگاهی و به‌کارگیری آموزه‌های این رخداد بزرگ آموزشی در راستای ارتقای کیفیت آموزش دانشگاه است.
  • گروه خبری : اطلاعیه‌ها,اخبار,همایش‌ها
  • کد خبر : 11400
سهیلا شریعتی
خبرنگار

سهیلا شریعتی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید